• dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

logo_mgops

10
lutego
2020

Kondolencje Burmistrza Miasta Lubawka

miniatura_kondolencje-burmistrza-miasta-lubawka
Zmarł Tomasz Kulon - wieloletni Burmistrz Miasta Lubawka. Tomasz Kulon był przez 16 lat Burmistrzem Miasta Lubawka - przez 4 kolejne kadencje: od 1998 roku do grudnia 2014. Był długoletnim mieszkańcem naszej Gminy, dobrym, pomocnym człowiekiem, mocno zaangażowanym w życie społeczne.
logo_mgops

04
lutego
2020

Zapytanie o wycenę na opaski wspomagające ratownictwo medyczne

miniatura_zapytanie-o-wycen-na-opaski-wspomagajce-ratownictwo-medyczne
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce zaprasza do składania wyceny dotyczącej wartości zamówienia: zakupu i dostawy naręcznych opasek elektronicznych wspomagających ratownictwo medyczne w celu ratowania życia dla mieszkańców Gminy Lubawka spełniających kryteria grupy docelowej wraz z dostępem do systemu WRP wspomaganie ratownictwa medycznego.
logo_mgops

21
stycznia
2020

IV Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa w Gminie Lubawka

miniatura_iv-modzieowe-forum-bezpieczestwa-w-gminie-lubawka
W 2020 roku Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce realizuje i koordynuje kampanię społeczną pn. Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa. Kampania obejmuje cykl działań informacyjno - edukacyjnych, skierowanych do społeczności gminy Lubawka, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów szkół podstawowych. Tematem przewodnim tegorocznego Forum jest ŚWIADEK PRZEMOCY.
logo_mgops

10
stycznia
2020

Informacja

miniatura_informacja
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce informuje, że rekrutacja do Placówki Wsparcia Dziennego w Miszkowicach prowadzona jest w sposób ciągły. Informacji w przedmiotowej sprawie udziela pracownik merytoryczny tut. Ośrodka  -  Adriana Porada w Miejsko - Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Lubawce, I piętro, pok. nr 9, tel. 75 74 11 800, kom. 607 568 705, e-mail: a.

Przeglądaj aktualności