• dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

logo_mgops

09
kwietnia
2020

Życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy

miniatura_yczenia-z-okazji-wit-wielkiej-nocy
Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość.
logo_mgops

09
kwietnia
2020

Link do komunikatu Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze

miniatura_link-do-komunikatu-komendy-powiatowej-policji-w-kamiennej-grze
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze poniżej przedstawia link do komunikatu zamieszczonego na stronie kamiennogórskiej Policji, dotyczącego działań  Policji w związku z wprowadzeniem  Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów, zakazów w  związku z wystąpieniem stanu epidemii:
logo_mgops

03
kwietnia
2020

Aplikacja telefoniczna mWSPARCIE

miniatura_aplikacja-telefoniczna-mwsparcie
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce informuje, że na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii powstała aplikacja telefoniczna mWSPARCIE skierowana do pacjentów placówek leczenia uzależnień.
logo_mgops

20
marca
2020

INFORMACJA!!!

miniatura_informacja
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce informuje o zasadach dostarczania żywności osobom przebywającym w kwarantannie, w związku z zagrożeniem wirusem COVID-19
logo_mgops

16
marca
2020

UWAGA!!!

miniatura_uwaga
W ZWIĄZKU Z SYTUACJĄ KRYZYSOWĄ DOTYCZĄCĄ KORONAWIRUSA INFORMUJEMY, ŻE OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LUBAWCE OD DNIA 16.03.2020r NIE BĘDZIE CZYNNY DLA KLIENTÓW, KTÓRZY BEZPOŚREDNIO CHCIELIBY PRZYJŚĆ I ZAŁATWIĆ SPRAWĘ.
logo_mgops

13
marca
2020

ZAWIESZONE WYDAWANIE ŻYWNOŚCI W MARCU

miniatura_zawieszone-wydawanie-ywnoci-w-marcu
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce informuje, że w związku z obecną sytuacją sanitarno - epidemiologiczną oraz wytycznymi Rządu Polskiego, wydawanie żywności w miesiącu marcu 2020 r. zostaje zawieszone do dnia 25.03.2020 r. O nowych terminach poinformujemy Państwa odrębnym pismem.

Przeglądaj aktualności