• dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

logo_mgops

18
listopada
2020

Zapytanie ofertowe: Dotyczące złożenia oferty na przygotowanie i dostawę świątecznych paczek żywnościowych dla podopiecznych Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce.

miniatura_zapytanie-ofertowe-dotyczce-zoenia-oferty-na-przygotowanie-i-dostaw-witecznych-paczek-ywnociowych-dla-podopiecznych-miejsko-gminnego-orodka-pomocy-spoecznej-w-lubawce
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce zaprasza do składania ofert na zadanie pn.  Przygotowanie i dostawę świątecznych paczek żywnościowych dla podopiecznych Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce. Termin składania ofert upływa dnia 26.11. 2020r. do godz. 8.00.
logo_mgops

03
listopada
2020

Informacja o zwieszeniu nieodpłatnej pomocy prawnej.

miniatura_informacja-o-zwieszeniu-nieodpatnej-pomocy-prawnej
W związku z  pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną na terenie Powiatu Kamiennogórskiego i koniecznością przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa informujemy iż osobiste świadczenie  nieodpłatnej pomocy prawnej zostaje zawieszone do dnia 03 listopada 2020r. do odwołania.
logo_mgops

29
października
2020

Informacja na temat Wsparcia dla Seniorów

miniatura_informacja-na-temat-wsparcia-dla-seniorw
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce uczestniczy w akcji wspierającej Seniorów. Drogi Seniorze, obawiasz się o swoje zdrowie w przestrzeni publicznej, nie chcesz wychodzić z domu? Skorzystaj ze wsparcia dla Seniorów. Zadzwoń na dedykowaną infolinię pod numer 22 505 11 11 i zgłoś, że potrzebujesz pomocy.
logo_mgops

29
lipca
2020

WAŻNA INFORMACJA

miniatura_wana-informacja
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce informuje, że w dniach 06.08.20 r., 13.08.20 r. oraz 20.08.20 r. (czwartki) zajęcia terapeutyczne z Panią Sandrą Podbielską, prowadzone w Punkcie Konsultacyjnym przy MGOPS w Lubawce nie odbędą się.
logo_mgops

16
lipca
2020

Program " Opieka wytchnieniowa" - edycja 2020 - Zaproszenie do składania wniosków

miniatura_program-opieka-wytchnieniowa-edycja-2020-zaproszenie-do-skadania-wnioskw
Miejsko - Gminny  Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce w związku z przystąpieniem do programu "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2020, który jest finansowany ze środków pochodzących z Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych prosi o kontakt osoby spełniające następujące kryteria ogłoszone w programie i zainteresowane uzyskaniem wsparcia.

Przeglądaj aktualności