• dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

logo_mgops

13
sierpnia
2019

Informacja dotycząca rozpoczęcia Podprogramu 2019 POPŻ

miniatura_informacja-dotyczca-rozpoczcia-podprogramu-2019-pop
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce, w związku z otrzymaniem wiadomości dotyczącej dostaw żywności z Banku Żywności we Wrocławiu informuje, iż rozpoczęcie Podprogramu 2019 Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa rozpocznie sie końcem roku 2019 lub początkiem roku 2020.
logo_mgops

24
lipca
2019

Informacja o wyborze ofert na stanowisko wychowawców w Placówce Wsparcia Dziennego w Miszkowicach utworzonej w ramach projektu pt. "Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci w Lubawce i Miszkowicach"

miniatura_informacja-o-wyborze-ofert-na-stanowisko-wychowawcw-w-placwce-wsparcia-dziennego-w-miszkowicach-utworzonej-w-ramach-projektu-pt-placwki-wsparcia-dziennego-dla-dzieci-w-lubawce-i-miszkowicach
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce informuje o wyborze ofert na zadanie pn. Świadczenie usług przez wychowawców w zakresie sprawowania opieki i organizowania zajęć dla dzieci w Placówce Wsparcia Dziennego w Miszkowicach utworzonej w ramach projektu pt. "Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci w Lubawce i Miszkowicach".
logo_mgops

08
lipca
2019

W ogrodzie japońskim

miniatura_w-ogrodzie-japoskim
W piątek 5 lipca seniorzy z Dziennego Domu Pobytu Senior+ w Bukówce spędzili czas w ogrodzie japońskim Siruwia w Przesiece.
logo_mgops

11
czerwca
2019

Piknik Profilaktyczny Trzeźwo, Zdrowo i Sportowo

miniatura_piknik-profilaktyczny-trzewo-zdrowo-i-sportowo
W dniu 08.06.2019 r. pod Skocznią Narciarską w Lubawce Pracownicy MGOPS w Lubawce zorganizowali Piknik profilaktyczny pod hasłem TRZEŹWO, ZDROWO I SPORTOWO. Ideą Pikniku było zachęcenie społeczności lokalnej do zdrowego stylu życia, aktywności ruchowej oraz popularyzowanie idei trzeźwościowych.

Przeglądaj aktualności