• dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

logo_mgops

04
lutego
2022

Program profilaktyczny "Wzorowy Senior"

miniatura_program-profilaktyczny-wzorowy-senior
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze realizuje program profilaktyczny "Wzorowy Senior", którego celem jest poprawa poziomu bezpieczeństwa seniorów na terenie powiatu kamiennogórskiego.
logo_mgops

25
stycznia
2022

DODATKOWE WSPARCIE TERAPEUTYCZNE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY LUBAWKA

miniatura_dodatkowe-wsparcie-terapeutyczne-dla-mieszkacw-gminy-lubawka
Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce informuje, że od miesiąca stycznia 2022r. zostaje uruchomione dodatkowe bezpłatne wsparcie terapeutyczne dla mieszkańców Gminy Lubawka. W ramach tego wsparcia odbywać się będą konsultacje indywidualne oraz zajęcia w ramach grupy w zakresie realizacji programu ograniczania picia oraz warsztaty radzenia sobie z emocjami.
logo_mgops

04
stycznia
2022

Zarządzenie o dniu wolnym

miniatura_zarzdzenie-o-dniu-wolnym
Dzień 7 stycznia 2022 r. ustala się dniem wolnym od pracy dla wszystkich pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce.
logo_mgops

20
grudnia
2021

Zarządzenie o dniu wolnym

miniatura_zarzdzenie-o-dniu-wolnym
Dzień 27 grudnia 2021 r ustala się dniem wolnym od pracy dla wszystkich pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce.
logo_mgops

26
listopada
2021

POPŻ - sprawozdanie końcowe

miniatura_pop-sprawozdanie-kocowe
PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020 JEST WSPÓŁFINANSOWANY Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU POMOCY NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM PODPROGRAM 2020 OKRES REALIZACJI PODPROGRAMU: 01.02.2021r. - 31.08.2021r.   CEL PROGRAMU: Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce - w okresie od lutego 2021r. do sierpnia 2021r. (...)
logo_mgops

24
listopada
2021

Apel dotyczący pomocy osobom potrzebującym w okresie zimowym

miniatura_apel-dotyczcy-pomocy-osobom-potrzebujcym-w-okresie-zimowym
W związku ze zbliżającym się okresem zimowym i występującymi zagrożeniami związanymi z niskimi temperaturami, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce apeluje do wszystkich mieszkańców naszej Gminy, aby zwracać szczególną uwagę na osoby i rodziny, w tym osoby bezdomne, narażone na negatywne skutki zimy.

Przeglądaj aktualności