logo_mgops

16
lutego
2018

Podsumowanie ferii zimowych w Placówkach Wsparcia Dziennego

Nadszedł czas podsumowania ferii w Placówkach Wsparcia Dziennego w Lubawce i Miszkowicach. W czasie ferii obydwie Placówki funkcjonowały od poniedziałku do piątku, przez 4 godziny dziennie.  Dzieci i młodzież codziennie brały udział w zajęciach o różnym charakterze .
logo_mgops

30
stycznia
2018

Informacja o wyborze oferty na stanowisko wychowawcy w Placówce Wsparcia Dziennego w Miszkowicach utworzonej w ramach projektu pt. "Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci w Lubawce i Miszkowicach"

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce informuje o wyborze oferty na zadanie pn. Świadczenie usług przez wychowawcę w zakresie sprawowania opieki i organizowania zajęć dla dzieci w Placówce Wsparcia Dziennego w Miszkowicach utworzonej w ramach projektu pt. "Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci w Lubawce i Miszkowicach".
logo_mgops

28
grudnia
2017

Spotkanie wigilijne w Placówce Wsparcia Dziennego w Lubawce

W dniu 22.12.2017 r. w siedzibie Placówki Wsparcia Dziennego w Lubawce odbyło się spotkanie wigilijne. W spotkaniu uczestniczyły dzieci oraz wychowawcy z PWD w Lubawce oraz z PWD w Miszkowicach. Obydwie grupy dzieci, pod okiem wychowawców przygotowały program artystyczny związany ze Świętami Bożego Narodzenia.
logo_mgops

08
grudnia
2017

Mikołaj w Placówkach Wsparcia Dziennego

W dniu 06.12.2017 r. Placówkę Wsparcia Dziennego w Lubawce i Miszkowicach odwiedził Mikołaj wraz z trzema Śnieżynkami. Wszystkie dzieci otrzymały paczki z prezentami, lecz najpierw musiały zaprezentować swoje uzdolnienia przed Mikołajem i jego Pomocnikami.

Przeglądaj aktualności