logo_mgops

12
października
2018

Uroczyste otwarcie Placówki Wsparcia Dziennego w Lubawce

W dniu 11.10.2018 r. nastąpiło oficjalne otwarcie Placówki Wsparcia Dziennego w Lubawce, która do czasu zakończenia prac remontowo - budowlanych w budynku Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce, funkcjonowała w dawnej siedzibie Szkoły Podstawowej przy ul. Bocznej.
logo_mgops

09
sierpnia
2018

Podsumowanie pierwszego miesiąca wakacji w Placówkach Wsparcia Dziennego w Lubawce i Miszkowicach

W okresie wakacji Placówki Wsparcia Dziennego funkcjonują od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00.  W okresie czerwiec-lipiec 2018 r. dzieci i młodzież codziennie brały udział w zajęciach o różnym charakterze. Organizowano gry i zabawy tematyczne, integracyjne, zajęcia kulinarne, plastyczne, naukowe oraz różnego rodzaju turnieje: unihokeja, tenisa stołowego, gry w piłkarzyki.
logo_mgops

25
czerwca
2018

Informacja o wyborze oferty na stanowisko psychologa w Placówce Wsparcia Dziennego w Miszkowicach utworzonej w ramach projektu pt. "Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci w Lubawce i Miszkowicach"

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce informuje o wyborze oferty na zadanie pn. Świadczenie usług poradnictwa psychologicznego w Placówce Wsparcia Dziennego w Miszkowicach w latach 2018 - 2019, utworzonej w ramach projektu pn. "Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci  w Lubawce i Miszkowicach".

Przeglądaj aktualności