Kadra ośrodka

Kierownik Ośrodka

mgr Alina Lewandowska

pokój nr 8

Godziny przyjęć interesantów:

  • poniedziałek 14:00 - 16:00
  • środa 10:00 - 12:00

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 14

E-mail a.lewandowska@mgops.lubawka.eu


Sekretariat

Barbara Lewandowska - Starszy Referent ds. Biurowych

pokój nr 7

Godziny przyjęć interesantów - w godzinach urzędowania, tj.:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek-piątek 7:00-15:00

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 12

E-mail b.lewandowska@mgops.lubawka.eu, sekretariat@mgops.lubawka.eu

 


Samodzielne stanowisko pracy ds. świadczeń z pomocy społecznej

mgr Roksana Nasypana - inspektor ds. administracyjnych i pomocy społecznej

pokój nr 7a

Godziny przyjęć interesantów - w godzinach urzędowania, tj.:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek-piątek 7:00-15:00

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 12

E-mail r.nasypana@mgops.lubawka.eu


Samodzielne stanowisko ds. Uzależnień i Przemocy w Rodzinie

mgr Adriana Porada - specjalista ds. przeciwdziałania uzależnieniom i przemocy w rodzinie

pokój nr 7a

Godziny przyjęć interesantów - w godzinach urzędowania, tj.:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek-piątek 7:00-15:00

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 12

E-mail a.porada@mgops.lubawka.eu

 


Samodzielne stanowisko ds. Wspierania Rodziny - Asystent Rodziny

mgr Mariusz Maik - Asystent Rodziny

pokój nr 13

Godziny przyjęć interesantów - w godzinach urzędowania, tj.:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek-piątek 7:00-15:00

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 22

E-mail m.maik@mgops.lubawka.eu

 


Świadczenia Rodzinne, Fundusz Alimentacyjny, Świadczenie Wychowawcze [500+] oraz Dodatki Mieszkaniowe i Dodatek Energetyczny

Godziny przyjęć interesantów:

  • poniedziałek - czwartek 8:00 - 15:00 (przerwa od godz. 12:30 do 13:00)
  • piątek - nieczynne dla interesantów - praca biurowa

mgr Aneta Maj - specjalista ds. świadczeń rodzinnych i funduszu aliment.

pokój nr 1

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 15, 16

E-mail a.maj@mgops.lubawka.eu

mgr Aldona Popardowska - specjalista ds. świadczeń rodzinnych i funduszu aliment.

pokój nr 1

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 15, 16

E-mail a.popardowska@mgops.lubawka.eu

mgr Agnieszka Witkowska - samodzielny referent ds. administracyjno - biurowych

pokój nr 1

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 15, 16

E-mail a.witkowska@mgops.lubawka.eu

mgr Monika Ferenc - referent ds. administracyjno - biurowych

pokój nr 1

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 15, 16

E-mail m.ferenc@mgops.lubawka.eu

mgr Aneta Dulak - technik prac biurowych

pokój nr 1

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 15, 16

E-mail a.dulak@mgops.lubawka.eu


Księgowość

mgr Sylwia Gniadek - główny księgowy

pokój nr 15

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 24

E-mail s.gniadek@mgops.lubawka.eu, ksiegowosc@mgops.lubawka.eu

mgr Joanna Exner - samodzielny refereant ds. księgowych

pokój nr 15

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 24

E-mail j.exner@mgops.lubawka.eu


Pracownicy socjalni

Godziny przyjęć interesantów:

  • poniedziałek - piątek 8.00 - 11.00
  • czwartek po 10 dniu każdego miesiąca - nieczynne dla klientów - PRACA BIUROWA

Janina Kiełbasa

pokój nr 11

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 20

E-mail j.kielbasa@mgops.lubawka.eu

Krystyna Ferenc-Szajb

pokój nr 10

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 19

E-mail k.ferenc-szajb@mgops.lubawka.eu

Danuta Dąbrowska

pokój nr 9

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 18

E-mail d.dobrowska@mgops.lubawka.eu

Bogusława Kowal

pokój nr 12

Tel.(75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 21

E-mail b.kowal@mgops.lubawka.eu

Bogusława Wiercińska

pokój nr 16

Tel. (75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 17

E-mail b.wiercinska@mgops.lubawka.eu

mgr Agnieszka Legutko-Grzybowska

pokój nr 16

(75) 74 11 800 lub (75) 74 67 761 wew. 17

E-mail a.legutko-grzybowska@mgops.lubawka.eu