• dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

logo_mgops

30
grudnia
2020

Zapytanie ofertowe na zadanie pn: Zakup i sukcesywna dostawa węgla kamiennego do miejsca zamieszkania klientów MGOPS i ekogroszku workowanego do DDP Senior+ w Bukówce.

miniatura_zapytanie-ofertowe-na-zadanie-pn-zakup-i-sukcesywna-dostawa-wgla-kamiennego-do-miejsca-zamieszkania-klientw-mgops-i-ekogroszku-workowanego-do-ddp-senior-w-bukwce
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce zaprasza do składania ofert na zadanie pn. Zakup i sukcesywna dostawa węgla kamiennego do miejsca zamieszkania klientów Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce w 2021 roku oraz zakup i sukcesywna dostawa Ekogroszku workowanego 25 kg do Dziennego Domu Pobytu Senior + w Bukówce w 2021 roku.
logo_mgops

22
grudnia
2020

Informacja dotycząca naboru do Programu Opieki wytchnieniowej - edycja 2021

miniatura_informacja-dotyczca-naboru-do-programu-opieki-wytchnieniowej-edycja-2021
Miejsko - Gminny  Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce w związku z możliwością przystąpieniem do programu "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2021, który jest finansowany ze środków pochodzących z Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych prosi o kontakt osoby spełniające następujące kryteria ogłoszone w programie i zainteresowane uzyskaniem wsparcia.
logo_mgops

22
grudnia
2020

Podziękowania dla KGHM POLSKA MIEDŹ S. A.

miniatura_podzikowania-dla-kghm-polska-mied-s-a
Burmistrz Miasta Lubawka i Kierownik  MGOPS w Lubawce składają serdeczne podziękowania KGHM POLSKA MIEDŹ S. A., która nieodpłatnie przekazała 1300 szt. pakietów środków ochrony osobistej dla seniorów z Gminy Lubawka każdy pakiet zawiera saszetki z płynem dezynfekującym "Nitrosept" oraz maseczkę ochronną.
logo_mgops

17
grudnia
2020

IV Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa w gminie Lubawka

miniatura_iv-modzieowe-forum-bezpieczestwa-w-gminie-lubawka
W 2020 roku Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce po raz IV realizował i koordynował kampanię społeczną pn. Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa. Forum zostało zrealizowane we współpracy i przy udziale Szkół z terenu gminy Lubawka.
logo_mgops

10
grudnia
2020

Informacja w sprawie wydawania świątecznych paczek żywnościowych dla podopiecznych MGOPS w Chełmsku Śląskim.

miniatura_informacja-w-sprawie-wydawania-witecznych-paczek-ywnociowych-dla-podopiecznych-mgops-w-chemsku-lskim
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce informuje osoby z terenu Chełmska Śląskiego, Uniemyśla, Okrzeszyna, Błażejowa  zakwalifikowane do otrzymania paczki żywnościowej na Święta Bożego Narodzenia że, wydawanie paczek odbędzie się w dniu 18.12.2020r. (piątek) od godz. 09:00 do godz. 11:00 w Domu Kultury Chełmsku Śląskim.

Przeglądaj aktualności