• dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

logo_mgops

16
lutego
2018

Podsumowanie ferii zimowych w Placówkach Wsparcia Dziennego

miniatura_podsumowanie-ferii-zimowych-w-placwkach-wsparcia-dziennego
Nadszedł czas podsumowania ferii w Placówkach Wsparcia Dziennego w Lubawce i Miszkowicach. W czasie ferii obydwie Placówki funkcjonowały od poniedziałku do piątku, przez 4 godziny dziennie.  Dzieci i młodzież codziennie brały udział w zajęciach o różnym charakterze .
logo_mgops

08
lutego
2018

Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa 2018

miniatura_modzieowe-forum-bezpieczestwa-2018
W dniu 06.02.2018 r. w siedzibie Urzędu Miasta w Lubawce odbyło się spotkanie dotyczące kolejnej edycji kampanii pn. MŁODZIEŻOWE FORUM BEZPIECZEŃSTWA. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele szkół z terenu Gminy Lubawka, Zastępca Burmistrza Miasta Lubawka Bożena Kończak, Kierownik oraz pracownik MGOPS w Lubawce a także pomysłodawczyni przedsięwzięcia Katarzyna Ułanek.
logo_mgops

30
stycznia
2018

Informacja o wyborze oferty na stanowisko wychowawcy w Placówce Wsparcia Dziennego w Miszkowicach utworzonej w ramach projektu pt. "Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci w Lubawce i Miszkowicach"

miniatura_informacja-o-wyborze-oferty-na-stanowisko-wychowawcy-w-placwce-wsparcia-dziennego-w-miszkowicach-utworzonej-w-ramach-projektu-pt-placwki-wsparcia-dziennego-dla-dzieci-w-lubawce-i-miszkowicach
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce informuje o wyborze oferty na zadanie pn. Świadczenie usług przez wychowawcę w zakresie sprawowania opieki i organizowania zajęć dla dzieci w Placówce Wsparcia Dziennego w Miszkowicach utworzonej w ramach projektu pt. "Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci w Lubawce i Miszkowicach".

Przeglądaj aktualności