• dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

logo_mgops

15
listopada
2019

Informacja o wyborze oferty na zadanie pn. "Świadczenie usług opiekuńczych, w tym specjalistycznych, w miejscu zamieszkania, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznym na rzecz podopiecznych M-GOPS w Lubawce"

miniatura_informacja-o-wyborze-oferty-na-zadanie-pn-wiadczenie-usug-opiekuczych-w-tym-specjalistycznych-w-miejscu-zamieszkania-z-wyczeniem-specjalistycznych-usug-opiekuczych-dla-osb-z-zaburzeniami-psychicznym-na-rzecz-podopiecznych-m-gops-w-lubawce
Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce informuje o wyborze oferty na zadanie pn."Świadczenie usług opiekuńczych, w tym specjalistycznych, w miejscu zamieszkania, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznym na rzecz podopiecznych M-GOPS w Lubawce".
logo_mgops

05
listopada
2019

Apel dotyczący osób bezdomnych

miniatura_apel-dotyczcy-osb-bezdomnych
W związku ze zbliżającym się okresem zimowym i występującymi zagrożeniami związanymi z niskimi temperaturami, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce apeluje do wszystkich mieszkańców naszej Gminy, aby zwracać szczególną uwagę na osoby i rodziny, w tym osoby bezdomne, narażone na negatywne skutki zimy.
logo_mgops

29
października
2019

Zajęcia w Placówce Wsparcia Dziennego dla dzieci w Lubawce i Miszkowicach

miniatura_zajcia-w-placwce-wsparcia-dziennego-dla-dzieci-w-lubawce-i-miszkowicach
Po okresie wakacyjnym zajęcia w obu Placówkach Wsparcia Dziennego odbywają się wg stałego harmonogramu. Prowadzone są warsztaty kulinarne, zajęcia z informatyki, matematyki, konsultacje z logopedą, fizjoterapeutą i psychologiem. Oprócz stałych zajęć, wychowawcy organizują dla dzieci dodatkowe atrakcje urozmaicające codzienny harmonogram działalności Placówek.
logo_mgops

28
października
2019

Dzień Seniora

miniatura_dzie-seniora
24 października seniorzy z Dziennego Domu Pobytu w Bukówce obchodzili Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, w Polsce  nazywany Dniem Seniora.
logo_mgops

17
października
2019

Protokół z otwarcia ofert na zadanie: Świadczenie usług opiekuńczych, w tym specjalistycznych, w miejscu zamieszkania, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznym na rzecz podopiecznych M-GOPS w Lubawce

miniatura_protok-z-otwarcia-ofert-na-zadanie-wiadczenie-usug-opiekuczych-w-tym-specjalistycznych-w-miejscu-zamieszkania-z-wyczeniem-specjalistycznych-usug-opiekuczych-dla-osb-z-zaburzeniami-psychicznym-na-rzecz-podopiecznych-m-gops-w-lubawce
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce przekazuje protokół z otwarcia ofert na zadanie pn. Świadczenie usług opiekuńczych, w tym specjalistycznych, w miejscu zamieszkania, zwyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznym na rzecz podopiecznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce.
logo_mgops

04
października
2019

Zapytanie ofertowe na zadanie: Świadczenie usług opiekuńczych, w tym specjalistycznych, w miejscu zamieszkania, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznym na rzecz podopiecznych M-GOPS w Lubawce

miniatura_zapytanie-ofertowe-na-zadanie-wiadczenie-usug-opiekuczych-w-tym-specjalistycznych-w-miejscu-zamieszkania-z-wyczeniem-specjalistycznych-usug-opiekuczych-dla-osb-z-zaburzeniami-psychicznym-na-rzecz-podopiecznych-m-gops-w-lubawce
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce zaprasza do składania ofert na zadanie pn. Świadczenie usług opiekuńczych, w tym specjalistycznych, w miejscu zamieszkania, zwyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznym na rzecz podopiecznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce.
logo_mgops

27
września
2019

Wizyta delegacji z Brzegu Dolnego

miniatura_wizyta-delegacji-z-brzegu-dolnego
Dzienny Dom Pobytu Senior+ odwiedziła delegacja Gminy Brzeg Dolny. Władze tej gminy oraz Rada Seniorów z Wołowa przyjechali aby podpatrywać dobre praktyki naszej gminy i zorganizować podobną placówkę na swoim terenie.

Przeglądaj aktualności