• dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

logo_mgops

18
maja
2018

Informacja o wyborze oferty na stanowisko wychowawcy w Placówce Wsparcia Dziennego w Miszkowicach utworzonej w ramach projektu pt. "Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci w Lubawce i Miszkowicach"

miniatura_informacja-o-wyborze-oferty-na-stanowisko-wychowawcy-w-placwce-wsparcia-dziennego-w-miszkowicach-utworzonej-w-ramach-projektu-pt-placwki-wsparcia-dziennego-dla-dzieci-w-lubawce-i-miszkowicach
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce informuje o wyborze oferty na zadanie pn. Świadczenie usług przez wychowawcę w zakresie sprawowania opieki i organizowania zajęć dla dzieci w Placówce Wsparcia Dziennego w Miszkowicach utworzonej w ramach projektu pt. "Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci w Lubawce i Miszkowicach".
logo_mgops

18
maja
2018

Konferencja podsumowująca III Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa

miniatura_konferencja-podsumowujca-iii-modzieowe-forum-bezpieczestwa
W dniu 16.05.2018 r. w siedzibie Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce odbyła się konferencja podsumowująca III Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa, które w tym roku odbyło się pod hasłem "TOLERUJĘ, SZANUJĘ, NIE PONIŻAM - AKCEPTUJĘ!. " Koordynatorem kampanii był Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce.
logo_mgops

11
kwietnia
2018

Wycieczka do Krzeszowa

miniatura_wycieczka-do-krzeszowa
Wczoraj, 10 kwietnia,  uczestnicy Dziennego Domu Pobytu w Bukówce zwiedzali Krzeszów. W Kinie za Rogiem obejrzeli film Piąta pora roku w reżyserii Natalii Fryzowicz.
logo_mgops

29
marca
2018

III MŁODZIEŻOWE FORUM BEZPIECZEŃSTWA W GMINIE LUBAWKA W 2018 R.

miniatura_iii-modzieowe-forum-bezpieczestwa-w-gminie-lubawka-w-2018-r
W 2018 roku Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce realizuje i koordynuje kampanię społeczną pn. Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa. Kampania obejmuje cykl działań informacyjno-edukacyjnych, skierowanych do społeczności gminy Lubawka, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Przeglądaj aktualności